Slavnostní ocenění nejúspěšnějších žáků naší školy se uskutečnilo ve čtvrtek 18. 6. na radnici města Slavičín.

Slunečné počasí, deka v trávě a plné talíře dobrot. Naše školní zahrada se proměnila v oázu pohody, kde si děti uspořádaly společný piknik. Cíl byl jasný: hodit se do klidu, užít si společný čas a podpořit třídní wellbeing.

Naše školní mažoretky se jako hosté zúčastnily Přehlídky mažoretek ve Vizovicích. Akce se nesla v uvolněné atmosféře a představilo se na ní 12 mažoretkových a aerobikových sestav pod vedením místní trenérky paní Věry Lutonské.