Ocenění nejlepších žáků
Slavnostní ocenění nejúspěšnějších žáků naší školy se uskutečnilo ve čtvrtek 18. 6. na radnici města Slavičín.
Slavnostní ocenění nejúspěšnějších žáků naší školy se uskutečnilo ve čtvrtek 18. 6. na radnici města Slavičín.
Konec školního roku se nezadržitelně blíží a již tradičně se s ním ve školní družině loučíme ve velkém stylu. Pro děti jsme si připravili odpoledne plné zábavy, her a smíchu.
Slunečné počasí, deka v trávě a plné talíře dobrot. Naše školní zahrada se proměnila v oázu pohody, kde si děti uspořádaly společný piknik. Cíl byl jasný: hodit se do klidu, užít si společný čas a podpořit třídní wellbeing.
Naše školní mažoretky se jako hosté zúčastnily Přehlídky mažoretek ve Vizovicích. Akce se nesla v uvolněné atmosféře a představilo se na ní 12 mažoretkových a aerobikových sestav pod vedením místní trenérky paní Věry Lutonské.

