Úspěch našich žáků v soutěži k 770. výročí města Slavičína
Město Slavičín ve spolupráci s městskou knihovnou vyhlásilo výtvarnou a fotografickou soutěž "Můj Slavičín" u příležitosti 770. výročí první písemné zmínky o městě. Do soutěže se zapojili také žáci naší školy, kteří svými pracemi zachytili zajímavá místa, historii i současnou podobu Slavičína.
Všechny soutěžní práce byly oceněny. Diplom navíc získaly Marie Kozubíková z 5. C, Julie Stojová z 5. C a Sophie Vítková z 9. A.
Všem oceněným žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Zároveň děkujeme organizátorům soutěže za příležitost připomenout si významné výročí našeho města a podpořit tvořivost našich žáků.
Mgr. Hana Majeriková
