Slavili jsme Den dětí

11.06.2023

První myšlenky na oslavu Dne dětí se objevily už od roku 1920. V pozdějších letech přerostla tato myšlenka ve Světový den dětí. Také naše škola každoročně na tento svátek nezapomíná. Učitelé a paní vychovatelky také letos připravili zábavný i sportovní program pro všechny žáky.

Žáci z prvního stupně za absolvované dovednosti v soutěžích na školním hřišti získávali žetony, které pak směňovali na jarmarku za sladkosti a drobné ceny. Pro žáky druhého stupně byly připraveny sportovní aktivity. Na několika stanovištích probíhal fotbal, florbal, šipky, baseball, kuželky, výtvarné aktivity a deskové hry. Kdo měl zájem, mohl vyrazit na výšlap do okolí Slavičína. Na společném vyhlášení výsledků z jednotlivých stanovišť jsme předali 60 zlatých, 48 stříbrných a 48 bronzových medailí. Celoškolní program Den dětí se nám letos opravdu vydařil.

PaedDr. Pavel Macek, MBA