"Prkna, co znamenají svět"

20.06.2023

Herci představují divákům postavy z různých období, z různých částí světa … mají také svůj umělecký svět, v němž žijí a který se mění podle role, v níž vystupují…Tímto se řídili i naši mladí herci.
V letošním školním roce dramatický kroužek při ŠK navštěvovalo 12 dětí od 4. – 9. třídy. Celkem měli pět vystoupení. Hráli pro děti z mateřských škol, žáky prvního stupně, pro rodiče, kamarády a rodinné příslušníky. A co si vlastně pro diváky připravili? Nejdříve všichni mohli zhlédnout známou pohádku O Smolíčkovi, potom museli plnit pohádkový kvíz a nakonec uviděli modernější pohádku Macha a Šebestovou, jak Kropáčkovi léčili angínu. Našim nadějným hercům děkujeme za vzornou reprezentaci. Už teď připravujeme další nové pohádky a těšíme se na vás v příštím školním roce.

Mgr. Lenka Tomečková a Bc. Martina Ptáčková