Poznej živočicha

02.02.2024

Dne 26. 1. se na naší škole konala přírodopisná soutěž "Poznej živočicha". Soutěže se zúčastnili všichni žáci 8. ročníků. Žáci byli rozděleni do skupinek a jejich úkolem bylo poznat co nejvíce živočichů, o kterých se průběžně ve výuce učili. Žáci v týmech pěkně spolupracovali a bylo poznat, že někteří se dokonce na soutěž připravovali doma. O tom svědčí i celkové pořadí. Výkony byly tak vyrovnané, že se na třetím místě zúčastnily hned tři skupinky, které získaly shodných 162 bodů.

Celkové pořadí:

1. místo – Ivan Valenta, Jiří Petrík, Adam Petrů a Tobiáš Viceník z 8.D (175 bodů)

2. místo – Gabriela Blažková, Beatrice Juříková a Nikol Satinová z 8.D (166 bodů)

3. místo – Dominik Došla, Jan Studenka a Tomáš Krajíček z 8.A (162 bodů)

3. místo – Ema Greschnerová, Kamila Petrášová, Andrea Gazdíková, Zuzana Fojtíková z 8.C (162 bodů)

3. místo – Kateřina Tenglová, Jakub Martinec a Kristýna Šenkeříková z 8.C (162 bodů)

Mgr. Monika Marková a Mgr. Vendula Urbaníková