Noc s Andersenem

NOC S ANDERSENEM – SPANÍ VE ŠKOLE – ŽÁCI 5. ROČNÍKU

Zajímavý úkaz byl ke zhlédnutí 22. března 2024 v 18.00 u hlavního vchodu ZŠ Vlára.

Rodiče přivedli své děti na noc do školy. Děti se smály a nesly si spacáky a karimatky.                    Všichni se těšili na to, že se zapojí do 24. ročníku celostátní akce "Noc s Andersenem". Pro odvážné nocležníky p. učitelky připravily na celý večer zajímavý program, který doprovázela pořádná dávka dětského smíchu, povykování, skákání a běhání. Pomocí školních tabletů žáci zjišťovali zajímavosti o životě a dílu H. CH. Andersena. Po známé pohádce Císařovy nové šaty se žáci ještě v žádném případě nezachumlali do svých spacáků. Co by to bylo za noc, kdyby si odvážlivci nevyzkoušeli stezku odvahy po útrobách naší školy.                                                                                                                                    Také jsme se na chvilku stali zdatnými tanečníky a potom …….ještě pohádka na dobrou noc.              Ráno na děti čekala společná snídaně a rodiče před školou.

Děkujeme všem rodičům a p. kuchařkám za připravené sladké a slané dobroty.

PaedDr. Bronislava Králíková