Karneval na ledě

29.01.2024

Opět po roce naše základní škola a školní družina pořádala pro děti na kluzišti v zámeckém parku dětský karneval. Přivítala nás oblíbená dvojice moderátorek "Bum a Bác" a akci nám zahájily na ledové ploše malé krasobruslařky Anička, Barunka a Sofinka, které nám předvedly svůj krasobruslařský um.

Poté se již střídaly soutěže družstev, společné hry a také volná jízda. Po ledě se tak proháněla bílá paní, pirátka, různé zvířecí postavy a jiné moc hezké nápadité masky. Pro děti, ale i dospělé byl také nově nazdoben foto koutek, kde se mohli stát princeznou, skřítkem, myškou i jinými pohádkovými bytostmi. Za úspěch v soutěžích všem náležela sladká odměna a každé dítě si domů odnášelo z tohoto odpoledne hezkou drobnost.
Poděkování patří všem, kteří se podíleli na zajištění akce. Pro všechny zúčastněné ji připravili vychovatelky, pedagogové a finančně ho podpořilo město Slavičín. Celou akcí nás provázela hudba od DJ Aleše Ptáčka.

Děkujeme rodičům za trpělivost, kdy čekali v zimě na své dovádějící děti, a všem dětem, že neseděly
v teple doma a přišly strávit nedělní odpoledne pohybem.

Mgr. Marcela Šmotková