Halloweenská strašidla obsadila družinu!

I tento rok jsme společně oslavili americký svátek Halloween!

V každém oddělení měly paní vychovatelky pro děti nachystané občerstvení - pavoučí lízátka, gumové obludy, čokoládové dýně, strašidelné marshmallow špízy a spoustu dalších dobrot.
Nechyběla ani tématická hudba a pořádná halloweenská párty. Děti přišly v krásných kostýmech, díky kterým jsme si mohli naplno užít tuhle magickou atmosféru a pustit se do tradičního soutěžení. Děti čekalo skládání puzzlí, vyprávění strašidelného příběhu, provlékání mumií obvazem, strašidelné pexeso, halloweenský minigolf a bowling, pokus s pavouky a také si sami mohly připravit mini občerstvení - Sýrové koště a halloweenský koktejl. V celém týdnu se nesla všemi odděleními tahle krásná atmosféra, plnili jsme spoustu pracovních listů, kvízů a hádanek. Všem dětem se tahle oslava velmi líbila a my se zase těšíme na příští děsuplný rok!

Nela Kvasnicová