Ekotým zakončil školní rok výletem do Šanova

23.06.2026

Dne 22. 6. se členové našeho ekotýmu vydali na závěrečnou procházku do Šanova. Cestou na ně čekalo několik tajenek a úkolů zaměřených na ekologii a poznávání místních rostlin i živočichů.

Odměnou za úspěšné zvládnutí trasy bylo občerstvení na farmě v Šanově. Pan majitel nás navíc celým hospodářstvím provedl a přidal super výklad o tom, jak to na farmě chodí.

Všem členům ekotýmu moc děkujeme za jejich aktivní účast a skvělou práci v tomto školním roce. Už teď se těšíme na nové nápady po prázdninách!

                                                                                                   Mgr. Majeriková Hana a Mgr. Marková Monika