Ekotým zakončil školní rok výletem do Šanova
Dne 22. 6. se členové našeho ekotýmu vydali na závěrečnou procházku do Šanova. Cestou na ně čekalo několik tajenek a úkolů zaměřených na ekologii a poznávání místních rostlin i živočichů.
Odměnou za úspěšné zvládnutí trasy bylo občerstvení na farmě v Šanově. Pan majitel nás navíc celým hospodářstvím provedl a přidal super výklad o tom, jak to na farmě chodí.
Všem členům ekotýmu moc děkujeme za jejich aktivní účast a skvělou práci v tomto školním roce. Už teď se těšíme na nové nápady po prázdninách!
Mgr. Majeriková Hana a Mgr. Marková Monika
