Soutěž "Mladý chemik"

14.01.2024

Dne 14. prosince 2023 se uskutečnilo krajské kolo chemické soutěže nesoucí název: "Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR"

Soutěž proběhla na Integrované střední škole ve Valašském Meziříčí a zúčastnilo se jí celkem 95 žáků ze 32 základních škol Zlínského kraje.

Naši školu na soutěži reprezentovali 3 žáci 9. ročníku: Barbora Meislová, Jan Kubica a Filip Tomeček. A jak na soutěži uspěli? V nabité konkurenci obsadila Barbora Meislová 23. místo. Jan Kubica a Filip Tomeček se umístili na společném krásném 9. místě.

Všem soutěžícím moc blahopřejeme a zároveň chceme popřát hodně úspěchů v regionálním finále, které se uskuteční 8. 2. 2024 v laboratořích ISŠ – COP Valašské Meziříčí.

Mgr. Hana Kubicová