MeteostaniceOdkaz: meteo.chci-web.eu

rychlost větru
0.9 m/s

Aktuality

Dne 31. 5. probíhala v 8.A projektová hodina s názvem London. Třída byla rozdělena na dvě konverzační skupinky a projekt byl příjemně strávenou dvouhodinovkou. Žáci si vychutnali čerstvě uvařený čaj Earl Grey a English Breakfast s kapkou mléka.

Tematické týdny se staly v naší školní družině oblíbenou činností dětí. V posledním květnovém týdnu jsme se přenesli do pohádkové říše. Rádi společně čteme různé příběhy a pohádky, povídáme si, o čem příběh byl a vždy v něm hledáme i nějaké ponaučení.

Týden jsme se ve školní družině věnovali zvířátkům. Povídali jsme si, četli z encyklopedií, tvořili, kreslili, luštili, vypracovávali pracovní listy a hráli hry. Všichni jsme si toto téma náramně užili.

O škole

Základní škola Slavičín - Vlára má statut plně organizované 24-třídní školy, která naplňuje zvolené motto „Škola pro všechny“.

Účastníme se mezinárodního programu EKOŠKOLA.