MeteostaniceOdkaz: meteo.chci-web.eu

rychlost větru
0.0 m/s

Aktuality

V sobotu 25. června 2022 se v obci Popov, uskutečnil 20. ročník Popovských folklorních slavností. Slavičánek, který měl tu čest, představit se již při vzniku této krásné tradice, byl i letos osloven, aby v Popově zazpíval a zatancoval.

Krásné slunečné počasí, dobrá nálada a doprovodná hudba, to vše přispělo k příjemně prožitému sportovnímu dni přípravné třídy a žáků 1. - 3. ročníku. Sportovní disciplíny byly uzpůsobeny všem věkovým kategoriím - běh na 50 a 200 metrů, hod míčkem a medicinbalem, skok z místa, skok v pytlích a střelba na cíl.

​ Jakoby to bylo včera, co jsme v září nastupovali do školy a odpočítávali dny, kdy zase odstartujeme letní prázdniny. Dne 22.6. Školní družina pro děti připravila originální rozloučení se školním rokem.

​Stát se hasičem není tak zcela jednoduchá věc. O tom se v úterý 21. června přesvědčily děti ze školní družiny, když zavítaly na návštěvu k místnímu hasičskému sboru. Usměvavé tváře zaměstnanců a připravené požární auto je už očekávaly. Děti byly seznámeny s přípravou na zásah hasičů, a co všechno je náplní jejich velmi záslužné práce.

O škole

Základní škola Slavičín - Vlára má statut plně organizované 24-třídní školy, která naplňuje zvolené motto „Škola pro všechny“.

Účastníme se mezinárodního programu EKOŠKOLA.