MeteostaniceOdkaz: meteo.chci-web.eu

rychlost větru
0.4 m/s

Aktuality

V závěru loňského roku jsme požádali rodiče v rámci dotazníkového šetření společnosti Kalibro o odpovědi na 12 otázek týkajících se distanční výuky. Chci poděkovat za velkou účast, neboť dotazník vyplnilo 257 rodičů.

Na základě ustanovení vlády ČR ze dne 23. 12. 2020 se bude organizace výuky v základních školách od 4. ledna 2021 řídit dle 5. stupně PES následovně: Od 4. ledna 2021 je zakázána osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole mimo žáky 1. a 2. ročníku.

V rámci místního akčního plánu rozvoje vzdělávání v ORP Luhačovice II se žáci prvního i druhého stupně zapojili do psaní vánočních přání pro seniory. Vyrobená přání jsme odevzdali na Charitě Slavičín a ta je doručí. Věříme, že seniory přání potěší a rozzáří úsměvy na jejich tvářích v této složité době.

O škole

Základní škola Slavičín - Vlára má statut plně organizované 24-třídní školy, která naplňuje zvolené motto „Škola pro všechny“.

Účastníme se mezinárodního programu EKOŠKOLA.