Základka má talent

Na oslavu Dne dětí uspořádal žákovský parlament už počtvrté talentovou soutěž Základka má talent.

Žáci, kteří se přihlásili, nám ukázali své dovednosti. Mohli jsme sledovat karate, jízdu na koloběžkách, country tance, roztleskávačky, pobavit se u novinek ze světa, nechyběl ani zpěv a hra na hudební nástroje. Zhlédli jsme celkem 11 vystoupení. Všechna byla opravdu úžasná, soutěžící do toho dali vše, proto byly hlasy od diváků velmi vyrovnané. A jak to tedy dopadlo? Na třetím místě se umístilo stínové divadlo žáků pátých tříd. Druhé místo obsadily freestyle koloběžky rovněž žáků pátých tříd a zvítězila zpěvačka Natka Bothová ze 7. A. Atmosféra byla skvělá a myslím, že jsme si to všichni užili.
Chtěli bychom poděkovat panu učiteli Aleši Ptáčkovi za ozvučení a světelné efekty, Vikči Kozubíkové a Táni Janáčkové za moderování soutěže a všem ostatním z parlamentu, kteří se podíleli na organizaci.
                                                                                                                                     Nela Vachutková, 9.C