Parlamenťáci v Sidonii

Přiblížil se podzim a členové našeho ŽP vyjeli na tradiční dvoudenní pobyt. Tento školní rok jsme byli na rekreačním středisku Pohoda v Sidonii.

Před sebou jsme měli seznamování se mezi sebou, vymýšlení akcí a jak je zvykem, tak i volbu rady parlamentu a dalších odpovědných funkcí. Do rady jsme zvolili Viktorii Kozubíkovou z 9.B, Adélu Vaňkovou z 8.C a Tomáše Zvoníčka z 8.C, který je zároveň předsedou našeho žákovského parlamentu. Mimo volby rady jsme hráli různé seznamovací hry. Nesměl chybět ani turistický výlet po okolních lesích. Vše předem naplánované se nám podařilo schválit, prodiskutovat a odsouhlasit. Akce na aktuální školní rok jsou připravené, rada zvolena a všechny děti si užily spoustu legrace.

Adéla Vaňková, 8.C