Mikulášská nadílka

Vlídné slovo Mikuláše, dobrosrdečnost anděla či povyk čerta na školní chodbě… i toto byla letošní Mikulášská na naší škole. Deváťáci, kteří byli oděni do tradičních kostýmů, postupně prošli všechny třídy 5. – 9. ročníku. Pro většinu žáků měl Mikuláš nachystáno milé slovo. Našli se však i takoví, které čert řádně pokáral. Ti museli zpívat píseň, nebo recitovat básničku. Nakonec však každý žák dostal balíček se sladkou odměnou. Snad si nehodní žáci vezmou ponaučení a napřesrok bude mít čert méně práce. Celou akci organizoval žákovský parlament. Za ochotu poděkujme: čerti - Jan Konečný (9.A), Radim Hamalčík (9.A), Matěj Jiřík (9.B), Michal Šoman (9.B), Martin Šmotek (9.C), Daniel Švehlák (9.C), andělé – Eliška Manová (9.B), Adéla Veselá (9.C), Adéla Vaňková (9.C), mikuláš – Tomáš Viceník (9.B).

Žákovský parlament ZŠ Slavičín - Vlára