8.C

prirodopis_logo.jpg

Přírodopis

Milí žáci, v příloze naleznete úkoly do přírodopisu. V případě dotazů se obracejte na paní učitelku Barošovou (barosova@zsslavicin.cz).

zemepis_logo.jpg

Zeměpis

Milí žáci, v příloze naleznete úkoly do zeměpisu. V případě dotazů se obracejte na pana učitele Goreckého (gorecky@zsslavicin.cz).

dejepis_logo.jpg

Dějepis

Zdravím všechny žáky 8.C, v příloze naleznete pokyny k domácí přípravě. Přeji spoustu chuti do práce. p. uč. Jandíková

ruskyjazyk_logo.jpg

Ruský jazyk

Milí žáci,  v příloze posílám úkoly do ruského jazyka. Všem přeji pěkné dny, zodpovědné plnění zadaných úkolů. Mějte se pěkně, KráBro.

nj_logo.jpg

Německý jazyk

Milí žáci, v příloze posílám úkoly do německého jazyka.

fyzika.png

Fyzika

Milí žáci, v příloze posílám úkoly do fyziky. V případě dotazů kontaktujte paní učitelku Vyoralovou na email: vyoralova@zsslavicin.cz .

chemie_logo.jpg

Chemie

Milí žáci, v příloze naleznete další úkoly k vypracování. V případě dotazů se obracejte na paní učitelku Raškovou (raskova@zsslavicin.cz).

logo-matematika.jpg

Matematika

Ahojte žáci, v příloze posílám úkoly k vypracování. Pokud budete mít nějaký dotaz, nebojte se mne kontaktovat na e-mail gorecky@zsslavicin.cz

anglictina_logo.jpg

Anglický jazyk

Milí žáci, v příloze naleznete pokyny do anglického jazyka. V případě dotazů kontaktujte paní učitelku Barošovou na email: barosova@zsslavicin.cz nebo paní učitelku Maňasovou na email: manasova.j@zsslavicin.cz .