prirodopis_logo.jpg

Přírodopis

Milí žáci, v příloze naleznete úkoly do přírodopisu. V případě dotazů se obracejte na paní učitelku Barošovou (barosova@zsslavicin.cz).

zemepis_logo.jpg

Zeměpis

Milí žáci, v příloze naleznete úkoly do zeměpisu. V případě dotazů se obracejte na pana učitele Goreckého (gorecky@zsslavicin.cz).

ruskyjazyk_logo.jpg

Ruský jazyk

Milí žáci,  v příloze posílám úkoly do ruského jazyka. Všem přeji pěkné dny, zodpovědné plnění zadaných úkolů. Mějte se pěkně, KráBro.

fyzika.png

Fyzika

Milí žáci, v příloze posílám úkoly do fyziky. V případě dotazů kontaktujte paní učitelku Vyoralovou na email: vyoralova@zsslavicin.cz .

dejepis_logo.jpg

Dějepis

Milí žáci, v případě dotazů kontaktujte paní učitelku Šuráňovou na email: g.suranova@centrum.cz .

imgobrazkycz.jpg

Německý jazyk

Zdravím vás, 8. A (+ 2 děvčátka z 8. B), prosím o vypracování následujícího. Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte mne kontaktovat na e-mail manasova.a@zsslavicin.cz

chemie_logo.jpg

Chemie

Milí žáci, v příloze naleznete další úkoly k vypracování. V případě dotazů se obracejte na paní učitelku Raškovou (raskova@zsslavicin.cz).

anglictina_logo.jpg

Anglický jazyk

Milí žáci, v příloze naleznete pokyny do anglického jazyka. V případě dotazů kontaktujte paní učitelku Barošovou na email: barosova@zsslavicin.cz .

logo-matematika.jpg

Matematika

Ahojte žáci, v příloze posílám úkoly k vypracování. Pokud budete mít nějaký dotaz, nebojte se mne kontaktovat na e-mail korenek@zsslavicin.cz