6.D

uvodni-obrazek.jpg

Zeměpis

Milí žáci, v příloze posílám další úkoly do zeměpisu. email: petr.malec.zsvlara@gmail.com #dopadnetodobre S pozdravem Petr Malec

dejepis_logo.jpg

Dějepis

Dobrý den, žáci,  v příloze naleznete úkoly do dějepisu.  Přeji Vám tu správnou chuť do práce. p. uč. Jandíková (jandikova@zsslavicin.cz).

uci-telka.png

Informace

Vážení rodiče, možná jste už zaznamenali, že Česká televize spouští od pondělí 16. března 2020 projekt nazvaný UčíTelka. Každý den čeká na programu ČT2 na žáky prvního stupně základních škol vyučování prostřednictvím televizní ...

fyzika.png

Fyzika

Milí žáci, v příloze posílám úkoly do fyziky.

anglictina_logo.jpg

Anglický jazyk

Milí žáci,  v příloze posílám úkoly k vypracování. Pokud budete mít nějaký dotaz, nebojte se mne kontaktovat na e-mail: horakova.b@zsslavicin.cz.

cesky_jazyk_logo.png

Český jazyk

Zdravím vás, 6. D, prosím o vypracování následujícího. Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte mne kontaktovat na e-mail manasova.a@zsslavicin.cz

logo-matematika.jpg

Matematika

Ahojte žáci, v příloze vám posíláme podklady pro vypracování úkolů do matematiky. Zdraví vás učitelé matematiky.