Zlínský vorvaň

Ve středu 22.11.2017 se sportovní hala Euronics ve Zlíně otřásala v základech. Konal se tam již 18. ročník mezinárodní soutěže „Zlínský vorvaň“.

Jedná se o soutěž v netradičních disciplínách, ve kterých mezi sebou zápolí žáci ze škol Zlínského kraje a několika slovenských škol. V soutěži však nejde jen o soutěživost, ale i o kolektivního ducha, soudržnost a kamarádství v každém týmu.

Úžasná byla i atmosféra v hledišti, kde svým mohutným skandováním podporovali náš tým žáci z druhého stupně, převážně členové žákovského parlamentu. Výbornou náladu nás všech udržoval známý herec a mim Václav Upír Krejčí a moderátor celého sportovního klání Martin Hrdinka. Skvěle naši školu také reprezentovaly svým vystoupením roztleskávačky.

V konkurenci 26-ti škol jsme letos vybojovali krásné 6. místo. Toto sportovní dopoledne jsme si užili všichni, soutěžící, diváci, roztleskávačky i my vychovatelky, za což všem zúčastněným moc děkujeme.

Tato akce byla finančně podpořena městem Slavičín.

Mgr. Lenka Tomečková a Bc. Martina Ptáčková