Získali jsme dvě ocenění

Školní družina při ZŠ Komenského I. ve Zlíně vyhlásila již osmnáctý ročník krajské výtvarné soutěže, letos na téma: „Černobílý svět očima dětí.“

Naši malíři se zpočátku velmi zamýšleli nad tématem, ale pak se postupně v jejich práci projevila snaha, představivost a fantazie. Vznikala tak díla jako např.: lokomotiva, metro, šachovnice, kytky, hrníček, zvířátka apod. Odborná porota složená z pedagogů a žáků výše zmíněné školy ocenila z naší školní družiny dva žáky: Magdalénu Petríkovou z II. B a Filipa Tomečka z IV. B. Oběma patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy. Od 7. 4. do 24. 4. byly práce všech malých výtvarníků vystaveny ve 14/15 Baťově institutu v přízemí budovy Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně.

Soňa Lysá