Vydařený výlet

Sportovně oblečené, vesele a nedočkavě naladěné nasedly děti školní družinky z druhých a třetích tříd do autobusu ve čtvrtek 14. 6. 2018, zamávaly rodičům a tradá na výlet.

Vydali jsme se do města Kroměříže, přímo do Dětského světa. Byli jsme ohromeni velkým prostorem, kde jsme se opravdu dosyta vyřádili na obrovské peřině, zvané „pudink“, skákacím hradu, skluzavce a bludišti. V něm jsme zdolávali různé překážky se skluzavkou. Po odpočinku u svačiny, jsme pokračovali venku v zajímavých atrakcích. Následovala příjemná procházka Podzámeckou zahradou u Arcibiskupského zámku, kde jsme viděli zvířátka v mini ZOO a korunky utratili podle chuti ve stánku plném lákadel. S novými zážitky a nadmíru spokojeni jsme dorazili domů.

Soňa Lysá