Slavičínský vorvaň

Ve středu 6. 11. 2019 se ve školní tělocvičně od 13 hodin uskutečnil již tradiční Slavičínský vorvaň. Je to soutěž pro žáky 5. a 6. tříd v netradičních sportovních disciplínách.

Této soutěže se každoročně zúčastní i profi team, který nás příští týden bude reprezentovat na Zlínském vorvani. Sedm týmů složených ze tří holek a tří kluků závodilo v pěti disciplínách. Všichni soutěžící podali výborné výkony, soutěžili fair play, ale vítěz může být jen jeden. Aby to bylo vůči ostatním spravedlivé, tak profi team nebyl hodnocen a kdo letos zvítězil? Na prvním místě skončila třída 6.A, druhá byla 6.C a třetí místo obsadila 6.D. Za pomoc při této akci děkuji žákům Žákovského parlamentu, panu učiteli Malcovi, paní učitelce Štefaníkové a za ozvučení tělocvičny panu učiteli Aleši Ptáčkovi. Letošní ročník považuji za úspěšný, už teď se těšíme na další a profi teamu přejeme hodně sportovních úspěchů příští týden ve Zlíně.

Mgr. Lenka Tomečková