Slavičínský Vorvaň

Ve čtvrtek 1. 11. 2018 se v tělocvičně uskutečnil další ročník Slavičínského Vorvaně.

Žáci pátých a šestých tříd si poměřili své síly v netradičních sportovních disciplínách: Běhej sem, běhej tam, Utíkej, Káčo, utíkej, Já za tebe, ty za mě, Chyť zloděje. A závěrečnou disciplínou byla střelba na branku florbalovou hokejkou. Z celkového počtu šesti týmů po šesti hráčích vyhrál tým ze třídy 6. B následovaný týmy z 6. A a 6. C. Soutěže se zúčastnil i tzv. „profi team“ složený z nejlepších žáků 3. – 8. tříd, kteří naši školu budou reprezentovat na Vorvani ve Zlíně. Celá akce se náramně vyvedla, všichni soutěžící podali úžasné výkony a nikdo se nezranil. S pořádáním této už tradiční soutěže pomáhal žákovský parlament v čele s paní Lenkou Tomečkovou, vychovatelkou školní družiny.

Viktorie Cuřínová a Vanesa Salvetová ze 7. A