PUZZLIÁDA

V úterý 30.1.2018 se ve školním klubu uskutečnil druhý ročník ve skládání puzzle - PUZZLIÁDA. Této soutěže se zúčastnilo 20 dětí z prvních až třetích tříd.

Každé oddělení zastupovalo pět zástupců, kteří skládali podle předem určených pravidel. Puzzle byla vybrána podle náročnosti k věku a skládalo se na rychlost a správnost. Děti skládaly puzzle s obrázky přírody, měst a pohádkových bytostí. Přemýšlely, soustředily se a potom měly radost z toho, že to dokázaly. Vítězové si odnesli diplom a věcnou cenu. Pochvalu za snahu si zaslouží úplně všichni! A kdo zvítězil? Magdalena Petríková, Gabriela Lysáková, Eliška Hrabinová, Filip Tomeček.

Mgr. Lenka Tomečková