Podzimní módní přehlídka ve ŠD

I my v družině se zajímáme o módní trendy a tak jsme si uspořádali přehlídku zaměřenou na podzimní módu.

Některé děti se inspirovaly přírodou, jiné zase co jim nabídla jejich skříň. Předváděné modely byly nápadité, hýřily barvami a různými doplňky, které si děti sami navrhly. Malí sportovci nám ukázali funkční sportovní prádlo, ve kterém se dá sportovat i v chladných dnech. Mnozí zapojili fantazii, módním návrhářům vlastní, a tak jsme mohli obdivovat podzimní modely inspirované podzimní přírodou. Děti se svých rolí módních návrhářů a modelů zhostily na jedničku a byly po zásluze odměněny. Strávili jsme příjemné odpoledne ve školní družině, plné módy, fantazie, legrace a radosti z pohybu.

Mgr. Marcela Šmotková