PEXESIÁDA

V úterý 6. 2. 2018 ve školním klubu proběhla PEXESIÁDA. Turnaje se zúčastnilo 26 žáků z 1. – 4. ročníku.

Žáci hráli v časových intervalech po pěti minutách každý s každým. Hrála se pexesa všeho druhu, od pohádkového, přes zvířátkové až po abecední. Pexeso cvičí soustředění a dobrou paměť. Výhodou hry je, že ji mohou hrát společně žáci různých věkových kategorií. Je to hra, ve které mají mladší děti příležitost zvítězit nad staršími. A kdo patří mezi nejlepší „ pexesáky“? Jakub Skoupý (1. ročník), Jakub Hrbáček a Sára Zichová (2. ročník), Filip Tomeček (3. ročník) a Elena Kantnerová (4. ročník). Všem hráčům děkujeme za účast a vítězům srdečně gratulujeme.

Mgr. Lenka Tomečková, Bc. Martina Ptáčková