Návštěva Policie ČR

Pravidelná návštěva ŠD a Policie ČR ve Slavičíně se letos uskutečnila v prostorách hřiště na sídlišti Vlára.

Děti měly možnost nejen slyšet o práci policistů, vidět techniku, kterou při své práci používají, ale především si i vyzkoušet obléct neprůstřelnou vestu, nasadit úplně nový typ helmy, pohrát si s obušky nebo fouknout si do detekčního přístroje. Velkým zážitkem bylo se posadit do policejního auta.
Díky krásnému počasí jsme si to užili a pevně věříme, že tyto akce mají smysl a motivují děti k výběru dalšího povolání.
Děkujeme paní Bublanové a panu Kolouchovi za čas, který s námi strávili a během kterého nám hravou formou přiblížili náročnou práci policistů.
                                                                                                 Mgr. Marcela Šmotková