Nadějní herci dramatického kroužku hráli dětem

Dramatický kroužek při ŠK po ročním náročném zkoušení opět vystoupil pro děti ze slavičínských MŠ, žáků I. stupně ZŠ Vlára a rodičů našich herců.

V letošním školním roce si členové tohoto kroužku připravili známou ruskou pohádku Mrazík. Představení bylo proloženo známými písničkami z pohádky, tancem, mluveným slovem. Dokonce se zapojilo i naše malé publikum, které si na závěr zatančilo a zaskotačilo s našimi herci. Odměnou za celoroční práci a snahu byl pro všechny velký aplaus!
Zazvonil zvonec a činnosti našeho dramatického kroužku pro tento školní rok je KONEC! A co říci závěrem? I my paní vychovatelky bychom rády poděkovaly našim divadelníkům za jejich píli, snahu a skvělý herecký výkon. A velký dík patří také paní učitelce Ivě Šmotkové a žákům II. stupně za přípravu kulis a paní Blance Zichové z Nevšové za zapůjčení kostýmů.

Bc. Martina Ptáčková, Mgr. Lenka Tomečková