Masopustní rej ve školní družině

Jak se již stalo tradicí, únor je ve znamení masopustního reje. Karnevalové kouzlo dýchlo v úterý 19. 2. 2019 odpoledne na děti ze školní družiny a klubu.

Zdrojem dětských radovánek byl rej masek, nejrůznější soutěže a hry jako např. mlsné včelky, vysávání lentilek, pohyblivý chodník, novinový tanec aj. Atmosféru karnevalové pohody dotvářela diskotéka. Všechny masky, které si děti samy připravily, byly moc hezké. Vybrat tu nejlepší bylo velice obtížné. A tak se paní vychovatelky rozhodly, že si sladkou odměnu zaslouží všichni.

Vychovatelky ŠD+ŠK