Kreativní módní přehlídka

Ve středu 15. listopadu jsme se sešli ve sportovní místnosti v družině na „Módní přehlídce“. Celou akci jsme zahájili prezentací modelů, které si děti s vychovatelkami v jednotlivých oddělení spolu vytvořily.

Obdivovali jsme Podzimněnku s výraznými barevnými listy, Jarněnku, která nám připomněla již spící jaro, královnu počasí, která měla na svém oblečení všelijaké rozmary počasí, navštívila nás i královna přicházející zimy. A že byly tyto modely opravdu originální, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii. Děti, které se oblékly do svých modelů, měly možnost si zahrát na modelky a modely a při hudbě je na pomyslném mole pěkně pronést.

Všechny modely byly opravdu velmi vydařené a nápadité. Tato módní přehlídka byla proložena tancem a společnými hrami. Bylo to pěkné odpoledne, plné módy, fantazie, legrace a radosti z pohybu.

Mgr. Marcela Šmotková