Děti zumbu milují

V pondělí 30. 9. 2019 opět po roce za námi do školní družiny a klubu přišla lektorka zumby Nela Kvasnicová. Pro děti si připravila hodinovou lekci, kde se střídaly pomalé a rychlé skladby sestavené tak, aby děti bavily, byly pro ně zdravotně nezávadné a bezpečné.

Po rozehřátí následovala taneční párty plná latinskoamerických rytmů. Melodie salsy, reggaetonu, cumbie, mamby, jivu či merenque děvčata a chlapce doslova samy roztančily. Naučily se velmi jednoduché choreografie. Čekali bychom, že po hodině intenzivního cvičení a tančení budou všichni unavení, ale bylo tomu spíše naopak. Děti odcházely nabité novou energií. Nelči moc děkujeme, že si na nás udělala čas a připravila pro nás zajímavé sestavy.

Mgr. Lenka Tomečková