Název souboru Typ souboru
doc Recyklohrani.doc doc
logo-ekoskola.jpg

Podzimní sběr papíru

Na naší škole letos proběhl celoškolní sběr papíru. Spolupracovali jsme s firmou Metalšrot, která nabízí školám zdarma přistavení kontejnerů dle potřeby i odvoz.

logo-ekoskola.jpg

Pomozte nám zachránit farmáře

Zlínský kraj společně s Agrární komorou Zlín a za podpory Ministerstva zemědělství realizuje na školách pilotní projekt nazvaný „Pomozte nám zachránit farmáře!" Ten je zaměřen na zvýšení informovanosti žáků základních škol o možnostech studia v zemědělských oborech.

01-mrkev.png

Program M.R.K.E.V.

Naše škola je zapojena do programu M.R.K.E.V. = síť škol rozvíjejících ekologickou výchovu.

img_20171020_085404.jpg

Den stromů v 5. třídách

"Ze dřeva se dá vyrobit ledacos. Jen ne stromy." / Jan Sobotka/ Tak jako Den vody patří k jaru, tak Den stromů již tradičně slaví naši páťáci na podzim - 20.října.

20171024_083345.jpg

Návštěva Ekofarmy Horní Lideč

"Včerejší návštěva byla úžasná!" Dne 24. 10. 2017 jsme my, žáci 8. A a 8. C, jeli na exkurzi do Ekofarmy Horní Lideč.

img_20170518_075036.jpg

Svět (okolo) doupného stromu II.

Ve spolupráci s Centrem Veronica Hostětín jsme se staly pilotní školou pro ověřování projektu Svět (okolo) doupného stromu.

Den stromů

Den stromů na 1.stupni

…„Krásné barevné stromy patří neodmyslitelně k podzimu. Listí se barví do žluta, do červena i do oranžova. Plejádu barev doplňují různé zrající plody.

Hostětín

Piju mošty, což Ty?

I v letošní „ jablečné sezóně“ si naši „třeťáci“ vyrazili do Hostětína.