Závěrečná tanečních 2018

Závěrečná tanečních 2018

Ve čtvrtek 6. prosince bylo v sále Sokolovny velmi rušno. Probíhala zde totiž Závěrečná tanečního kurzu žáků 9. ročníku. Tentokrát už po devatenácté!

Děvčata v nádherných šatech a kluci v elegantních oblecích předvedli rodičům 11 tanců, které se naučili pod vedením manželů Novotných během pouhých deseti lekcí. Nezůstalo však jen u předvádění tanců. V průběhu večera si žáci zatančili také se svými rodiči, prarodiči či kamarády a zúčastnili se taneční soutěže, v níž pět nejlepších párů získalo krásné ceny. Navíc byl oceněn i nejsympatičtější pár, který vybrali diváci v sále. Každopádně všech 17 tanečních párů tančilo naprosto výtečně a „svůj“ večer si náramně užilo. A výborně se samozřejmě bavili i přítomní hosté, což ještě podpořilo pohodovou a příjemnou atmosféru celého večera. Příští rok nás čeká jubilejní 20. ročník a už nyní se těšíme.
Velké poděkování patří manželům Novotným, organizátorům tohoto programu a městu Slavičín za podporu této akce.

                                                                                                                            Mgr. Jarmila Maňasová