Závěrečná tanečních

Taneční parket slavičínské Sokolovny patřil 12. ledna žákům 9. tříd ZŠ Slavičín - Vlára. Slavnostní Závěrečná ukončila 21. ročník jejich tanečního kurzu, který tradičně vedla paní učitelka Ing. Milena Novotná.

Přípravě na Závěrečnou věnovalo 46 našich deváťáků hodně času. Mikiny a džíny šly tentokrát stranou a nahradily je dívčí sváteční šaty a elegantní pánské obleky. Pro jejich rodiče, prarodiče i učitele to byla opravdu krásná podívaná.
Během programu naši žáci hrdě ukázali, co všechno se naučili. Předvedli tance standartní, latinskoamerické, country i českou mazurku. Jejich taneční umění hodnotila porota, která měla při výběru pěti nejlepších párů velmi těžké rozhodování. Také přítomní diváci měli možnost vybrat nejsympatičtější pár. Všichni tanečníci si zasloužili upřímný obdiv. Výborně se bavili nejen oni, ale i přítomní hosté, což ještě více podpořilo příjemnou atmosféru celého večera.
Velké poděkování patří především manželům Novotným za vedení letošního tanečního kurzu. Dále paní učitelce Mgr. Ludmile Jandíkové, která skvěle zvládla moderování programu, a panu učiteli Aleši Ptáčkovi za ozvučení všech lekcí i Závěrečné.

Mgr. Jana Pinďáková