Vybíjená VSL - 5. místo

Vybíjená VSL - 5. místo

V rámci Valašské sportovní ligy se náš výběr žáků 4. – 5. tříd zúčastnil turnaje ve vybíjené. Soutěž se odehrála ve čtvrtek 3. 10. v tělocvičně ZŠ Brumov – Bylnice. Ve skupině naše družstvo odehrálo tři vyrovnaná utkání se ZŠ Vlachovice (výhra), ZŠ Luhačovice (remíza) a ZŠ Brumov-Bylnice (prohra). Celkově tak náš výběr těsně nepostoupil do finálových bojů o medaile. V závěru turnaje nás čekal zápas o konečně 5. místo v turnaji. V posledním utkání jsme jasně přehráli výběr ZŠ Újezd. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy těmto žákům: Sára Zichová, Jolana Valčíková, Michaela Bartíková, Nicol Jurigová, Kateřina Kopecká, Ondřej Liška, Jakub Boráň, Dominik Fojtů, Alex Machala a Lukáš Rak.

                                                                                                                                        Mgr. Petr Malec