VSL odbíjená Brumov-Bylnice

VSL odbíjená Brumov-Bylnice

Pravidelný pohyb je nedílnou součástí každodenního života, který vede k disciplíně a predikuje i úspěch v budoucnosti. Sport pro žáky znamená náplň volného času, jenž zlepšuje fyzickou kondici i způsob, jak se zbavit přebytečné energie. Dává možnost nejenom rozvíjet svou fyzickou zdatnost, ale také okusit pocit omamného vítězství i bolestné prohry.

O tom, se přesvědčila naše děvčata, která ZŠ Vlára reprezentovala ve VSL v turnaji odbíjené. Svěřenkyně se pilně připravovaly a souhra s úctou mezi nimi fungovala nejenom na hracím poli. S pokorou a statečností, smyslem pro přátelství s konkurenci nakonec vybojovaly 7. místo.

Velké poděkování za vzornou reprezentaci patří: Vendule Berčíkové (9.A), Sabině Lušovské (9.A), Eleně Kantnerové (9.A), Sáře Šegátové (9.A), Kláře Pilkové (9.C), kapitánce týmu Barboře Meislové (8.A) a našim nejmenším a nejdravějším duem v zastoupení Nikoly Hubáčkové a Lei Kantnerové z 6.A.    

                                                                                                                                                Mgr. Alena Kantnerová