Velikonoční nohejbalový turnaj byl pro nás úspěšný

Velikonoční nohejbalový turnaj byl pro nás úspěšný

Ve středu 17. dubna 2019 jsme se zúčastnili 6. ročníku Velikonočního nohejbalového turnaje v Brumově – Bylnici. Hrálo se systémem každý s každým a bojovalo mezi sebou 6 škol z blízkého okolí -  Gymnázium Slavičín, ZŠ Brumov – Bylnice, ZŠ Valašské Klobouky, ZŠ Nedašov, Gymnázium Valašské Klobouky a ZŠ Slavičín – Vlára. Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií podle věku na mladší a starší. Naše škola vytvořila v každé kategorii 2 týmy. V kategorii mladší se na 3. místě umístilo družstvo ZŠ Slavičín – Vlára „A“ (Radek Šedivý, Matěj Boráň a Michal Janšta), druzí skončili kluci reprezentující ZŠ Slavičín-Vlára „B“ (Jakub Jandl, David Hamalčík a Lukáš Hubáček) a vítězem se stala ZŠ Brumov-Bylnice. Ve starší kategorii turnaj ovládli, stejně jako minulý rok, hoši ze ZŠ Slavičín - Vlára „A“ (Vojtěch Bařinka, Jakub Bor a Michal Šoman), stříbrné medaile vybojovalo družstvo ZŠ Slavičín – Vlára „B“ (Ludmila Vaculová, Petr Lukáš a David Olexa) a bronz si odnesli kluci ze ZŠ Nedašov.

Děkujeme všem hráčům za vzornou reprezentaci školy.

Ing. David Ptáček