Vánoční laťka SOŠ Slavičín

Vánoční laťka SOŠ Slavičín

Dne 18. 12. 2018 jsme se zúčastnili atletických závodů ve skoku vysokém, která byla organizována ve SOŠ Slavičín pod názvem „Vánoční laťka – 24. ročník“. Naši školu reprezentovali nejlepší skokani druhého stupně ve čtyřech kategoriích:

Mladší žákyně (6.-7. ročník):  Mariana Bothová 6.B

Mladší žáci (6.-7. ročník):       Lukáš Petr 7.B

Starší žákyně (8.-9. ročník):    Horalíková Zuzana 8.B, Šuráňová Zuzana 9.B

Starší žáci (8.-9. ročník):         Švehlák Daniel 8.C, Bařinka Vojtěch 9.C

Za zmínku stojí především výkon Petra Lukáše, který skončil na 3. místě s výkonem 136 cm. Druhé místo mu vzal jediný opravný pokus navíc, jelikož závodník na 2. místě skočil taktéž 136cm. (1. místo 139 cm.)

Dalšího medailového umístění jsme se dočkali ve starších žákyních, kde Zuzana Šuráňová obsadila 3. místo.

Závody celkově ovládla ZŠ Bojkovice.

Mgr. Daniel Kořenek