Vánoční benefiční koncert pro Štěpánka

Vánoční benefiční koncert pro Štěpánka

Ve čtvrtek 22. prosince 2022 se v naší škole uskutečnily dva Vánoční benefiční koncerty. Pásmo vánočních písní a koled nacvičili a předvedli jak žáci z 1. stupně, tak starší žáci 5. - 9. tříd - členové školního pěveckého souboru Darebáček. Byli jsme moc rádi, že se koncertu zúčastnil online také náš žák Štěpánek Glacner ze třídy 6.B. Právě jemu byl letošní benefiční koncert věnován.

V průběhu prosince probíhala ve škole dobrovolná sbírka od žáků a zaměstnanců školy. Podařilo se shromáždit neuvěřitelných 76 300,- korun. Certifikát s touto finanční částkou si osobně a s velkým poděkováním převzali rodiče Štěpánka po vánočním koncertu.
Děkujeme všem žákům, kteří svým krásným vystoupením navodili vánoční čas a podělili se o tyto chvíle se Štěpánkem. 
Děkujeme všem ochotným dárcům - žákům, rodičům a zaměstnancům školy za příspěvky do finanční sbírky.                                                                                                                    Mgr. Jana Pinďáková

darcovsky-sek.pdf

  Název souboru Typ souboru
pdf darcovsky-sek.pdf pdf