Vánoční benefiční koncert

Vánoční benefiční koncert

Před třemi lety byla v naší škole započata tradice Vánočních benefičních koncertů s cílem finančně pomoci nemocným či handicapovaným dětem a jejich rodinám.

Letošní dva vánoční koncerty uspořádané v pátek 22. prosince našimi žáky a učiteli byly věnovány spolku „Přátelé z lásky“ ze Slavičína. Ředitel školy PaedDr. Petr Navrátil předal během programu šek s finanční částkou 16 500,- Kč našim milým hostům, paní Dobrovské a jejímu synu Mirkovi, ze spolku „Přátelé z lásky“. Výtěžek z koncertu od žáků a zaměstnanců školy bude určen na rekondiční pobyt handicapovaných dětí ze spolku.
Děkujeme všem žákům a zaměstnancům školy, kteří se do předvánoční charitativní akce zapojili.

                                                                                                                            Mgr. Jana Pinďáková