Valašská sportovní liga - přespolní běh

Valašská sportovní liga - přespolní běh

Za sychravého podzimního dopoledne se naši žáci zúčastnili přespolního běhu v rámci Valašské sportovní ligy. Dne 5. 10. se to ve Vlachovicích hemžilo běžci 6. – 9. tříd, kteří navzájem porovnali své síly v běhu přírodou. Na startu se objevilo osm žáků naší školy: Natálie Bothová, Eliška Rosenbergová, Michal Šoman, Daniel Švehlák, Adam Číž, Filip Melichařík, Nela Cesarová a Kateřina Dědková.

Závod o délce okolo jednoho kilometru ztěžoval všudypřítomný déšť. V kategorii mladších chlapců se na výbornou umístil Michal Šoman, který po senzačním výkonu vybojoval krásné druhé místo. Další atleti naší školy se také neztratili, když obsadili ve většině případů první půlku výsledkové listiny. Odměnou tak žákům ZŠ Vlára bylo konečné čtvrté místo v pořadí všech škol. Běžce naší školy je třeba pochválit za snahu a vzornou reprezentaci školy.                                                                                                                                          

Mgr. Petr Malec