VALAŠSKÁ SPORTOVNÍ LIGA - LYŽOVÁNÍ

VALAŠSKÁ SPORTOVNÍ LIGA - LYŽOVÁNÍ

16.3.2023 se účastnili nejlepší lyžaři z řad žáků 9. ročníku další z disciplín VSL, lyžování. Po třech letech měli žáci okolních škol možnost prověřit své lyžařské dovednosti a rychlost ve slalomu.

Výkony závodníku byly velmi kvalitní a vyrovnané. Celková lyžařská úroveň těchto závodů se s každým ročníkem zvyšuje. Naši reprezentanti, Vendula Berčíková (9.A), Vendula Otavová (9.C), Robin Cuřín (9.A), David Bařinka (9.D) a Jakub Marek (9.C), nakonec vybojovali bramborovou medaili – 4. místo. Do tabulky Valašské sportovní ligy si tak škola připisuje krásných šest bodů. Ve srovnání s výkony z lyžování v minulých letech je to super pokrok.

Děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.    

                                                                     Mgr. et Mgr. Martin Polách