Valašská sportovní liga - fotbal

Valašská sportovní liga - fotbal

Dne 12. 10. 2017 se fotbalisté z naší školy utkali v rámci Valašské sportovní ligy s osmi školami z blízkého okolí – Brumov, Nedašov, Valašské Klobouky, Luhačovice, Vlachovice, Újezd, Štítná nad Vláří. Ve skupině jsme odehráli kvalitní zápasy a předváděli jsme zodpovědnou a kombinační hru. Postupně jsme porazili Brumov (6:0), Nedašov (4:0) a Štítnou (3:0). Se skórem 13:0 a ziskem 9 bodů jsme postoupili z prvního místa ve skupině. V semifinálových bojích jsme se střetli se ZŠ Valašské Klobouky. Stále jsme pokračovali v naší výborné hře a na hřišti jsme jasně dominovali. Panovala zde výborná atmosféra a krásnými brankami jsme soupeře porazili 3:0 a postoupili jsme do finále. V souboji o zlato jsme narazili na Luhačovice. Hrál se perfektní fotbal s šancemi na obou stranách, ale více ze hry jsme měli my. Utkání skončilo nerozhodně 2:2 a o vítězi musely rozhodnout pokutové kopy. Na ty byli úspěšnější hosté a zvítězili 6:7.

Za 2. místo, výborný přístup k turnaji a vzornou reprezentaci školy děkuji těmto hráčům: Michael Gergela, David Staněk, Patrik Kulíšek, Filip Melichařík, Vítek Svoboda, Adam Číž, Tomáš Zatloukal, Michal Šoman, Vojtěch Bařinka a Ludmila Vaculová.

 

David Ptáček