Valašská sportovní liga - florbal

Valašská sportovní liga - florbal

V úterý 10. 12. 2019 odehráli naši žáci florbalový turnaj, který probíhá každoročně v rámci Valašské sportovní ligy ve sportovní hale ve Slavičíně. Turnaje se zúčastnilo 8 základních škol – Valašské Klobouky, Brumov – Bylnice, Luhačovice, Slavičín, Vlachovice, Újezd, Nedašov a Štítná nad Vláří. Hned v úvodním zápase jsme přehráli Vlachovice výsledkem 4:1, ve druhém utkání jsme podlehli Brumovu 1:2 a v posledním zápase ve skupině jsme neobstáli s Luhačovicemi. V utkání se Štítnou o 5. místo jsme prohráli těsně 2:3 a obsadili tak 6. místo v turnaji. Turnaj se nám herně příliš nevydařil a trápilo nás také neproměňování vyložených šancí. Hlavní je, že kluky turnaj bavil, a že ani prohrané zápasy jim nepokazily radost z pohybu.

                                                                                                                                           Ing. David Ptáček