Valašská sportovní liga - atletika 2. stupeň

Valašská sportovní liga - atletika 2. stupeň

V rámci Valašské sportovní ligy se žáci 2. stupně zúčastnili atletických závodů ve Valašských Kloboukách. Na atletickém hřišti si změřili síly v běhu na 60m, skoku dalekém, hodu míčkem, vrhu koulí, vytrvalostním běhu a ve štafetě 4x235m. Závod byl rozdělen do dvou kategorií – 6. – 7. třída a 8. – 9. třída. Nejlépe si naši závodníci vedli v bězích, kde se výbornými výkony ve starší kategorii prezentovala Martina Ptáčková (2. místo – běh 60m), Daniel Švehlák (2. místo – běh 60m). V mladší kategorii se nejlepším závodníkem v běhu na 60m stal Petr Lukáš, který si odnesl také 2. místo ve skoku dalekém. Vytrvalostní závod v běhu na 800m perfektně zvládla naše závodnice Jana Plášková, která se stala v této disciplíně neporazitelná. Skvělý výkon podal také Michal Šoman, který se v běhu na 1000m umístil na 3. místě. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.         

Předmětová komise tělesné výchovy