Valašská sportovní liga - 1. místo ve fotbale

Valašská sportovní liga - 1. místo ve fotbale

Ve čtvrtek 10. 10. 2019 zavítal náš fotbalový tým do Luhačovic, kde odehrál turnaj v rámci Valašské sportovní ligy. Jak je zvykem v této soutěži, zúčastnilo se 8 základních škol - Slavičín, Luhačovice, Valašské Klobouky, Brumov – Bylnice, Vlachovice, Nedašov, Štítná nad Vláří a Újezd. Celý turnaj se nám vydařil nad očekávání, kluci předvedli skvělé výkony a hlavně vynikající přístup a také chování na hřišti i v kabině. Díky tomu se nám podařilo uspět ve skupině, kdy jsme jasně přehráli Luhačovice 4:0, Vlachovice 13:0 a Újezd 9:0. V semifinálovém souboji jsme zdolali Brumov 7:0 a ve finálovém utkání zvítězili nad Luhačovicemi 2:0. V celém turnaji jsme se skórem 35:0 a s plným bodovým ziskem obsadili 1. místo. Klukům patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Náš tým byl složen z těchto hráčů – Erik Svoboda, Radim Hamalčík, Michal Šoman, Matěj Boráň, Michal Janšta, David Olexa, David Hamalčík, Petr Lukáš, František Kostka a Radek Šedivý. 

Ing. David Ptáček