ÚSPĚCH ŽÁKYNĚ 5.A, VICTORIE SRCHÁČKOVÉ, V MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽI VE VÝTVARNÉM PROJEVU DĚTÍ A MLÁDEŽE SE ZRAKOVÝM POSTIŽENÍM

ÚSPĚCH ŽÁKYNĚ 5.A, VICTORIE SRCHÁČKOVÉ, V MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽI VE VÝTVARNÉM PROJEVU DĚTÍ A MLÁDEŽE SE ZRAKOVÝM POSTIŽENÍM

Gratulujeme Victorii Srcháčkové k úspěchu v mezinárodní výtvarné soutěži pro děti a mládež se zrakovým postižením. Za své dílo: “TOŽ TO SU JÁ, VIKI“ získala 30.5.2022 v Interhotelu Zlín Cenu pro jednotlivce. Slavnostní ceremoniál proběhl v rámci 62. ZLÍN FILM FESTIVALU – Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež. Tematikou letošního ročníku soutěže bylo motto: “Radost tvořit“

Victorie si kromě samotného slavnostního ceremoniálu užila také vystoupení muzikálových a filmových herců. S řadou z nich měla příležitost krátce si popovídat. Pro vítěze byly připraveny krásné a hodnotné ceny.  Neméně zajímavá byla také možnost vyzkoušet si na vlastní kůži to, že pokud člověk pracuje pilně a usilovně, dostaví se odměna. Jedná se o zajímavý příklad motivace pro ostatní žáky.

 

"Správně vidíme jen svým srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."           

Antoine de Saint-Exupéry
                                                                                                                                                

  Mgr. et Mgr. Martin Polách, Marie Šprtová