Úspěch v regionální literární soutěži

Úspěch v regionální literární soutěži

Letos proběhl už 7. ročník literární soutěže Spěchej pomalu!, který každoročně vyhlašuje SOŠ Luhačovice pro žáky 8. a 9. ročníku základních škol.

I tentokrát se zapojila většina škol našeho regionu a z 25 škol se sešlo celkem 117 soutěžních prací. Porotci, básník Jiří Žáček a spisovatel Jan Cimický, z nich museli vybrat jen ty skutečně nejzajímavější.  Velkým úspěchem je, že 1. místo v této soutěži a autorkou nejlepší práce je žákyně naší školy Karolína Hubíková z 8. A třídy, která zabodovala se svým komixovým minipříběhem, v němž musela prokázat své schopnosti nejen na poli literárním, ale i své kvality výtvarného charakteru.

Karolíně gratulujeme a přidělené plusové body na přijímací zkoušky pro příští školní rok jsou zcela určitě dobrou motivací i pro ostatní žáky.

                                                                                                                            Mgr. Ludmila Jandíková