Úspěch v krajském semifinále Logické olympiády

Úspěch v krajském semifinále Logické olympiády

V pátek 2. listopadu se konalo ve Zlíně na UTB, fakultě aplikované informatiky, další kolo soutěže Logická olympiáda.

Do této soutěže postoupilo 50 nejlepších řešitelů ze zlínského kraje. Mezi nimi i čtyři žáci naší školy.            Ondřej Kratěna z 5.C ve velké konkurenci získal 9. místo. Gratulujeme k umístění a děkujeme i Pavlu Manovi, Ondrovi Ťulpovi a Marice Zvonkové za vzornou reprezentaci školy. Přejeme všem další úspěchy v matematických soutěžích.                                                                                                                                                                                                                                                             Mgr. Hana Majeriková