Úspěch v konverzační soutěži

Úspěch v konverzační soutěži

V úterý 12. 2. 2019 se žákyně 9. třídy Taťána Janáčková zúčastnila okresního kola olympiády v anglickém jazyce v kategorii II.A , která se konala na Gymnáziu Jana Pivečky ve Slavičíně.

Soutěž se skládala z poslechového a gramatického testu, po němž následovala ústní část, kdy soutěžící hovořili na vylosované téma, vyjadřovali své názory a odpovídali na doplňující otázky poroty. V konkurenci 15 nejlepších žáků okolních škol Táňa předvedla skvělé jazykové a komunikační schopnosti a vybojovala nádherné 2. místo. K úspěšnému umístění gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů nejen v anglickém jazyce!

                                                                                                                              Mgr. Jarmila Maňasová