Tvořivé dílny 5.ročník

Tvořivé dílny 5.ročník

Lednové setkání slavičínských páťáků

V přátelské atmosféře se sešli páťáci ZŠ Vlára a ZŠ Malé Pole. Ve čtvrtek 24. ledna přijalo 81 žáků pozvání na již tradiční Zábavné tvořivé dílny.  Žáci byli rozlosováni do 4 skupin a ty během dopoledne pracovaly v tvořivých dílnách. Ve fyzikální si žáci vyzkoušeli dokonce zapojit jednoduché elektrické obvody, v přírodovědné rozpoznávali pod mikroskopem zajímavé preparáty, v keramické dílně vytvořili výrobky z hlíny, v hudební si společně zazpívali a vyzkoušeli karaoke. Během tohoto hezkého dopoledne  páťáci obou škol navázali nová kamarádství, prohlédli si třídy, odborné učebny, o přestávkách zbyl čas na návštěvu tělocvičny i školního informačního centra. Věříme, že se hostům  v naší škole líbilo.                                                                                    

                                                                                                                     PaedDr. Bronislava Králíková